» سال نو مبارک
» شیرینی مهمانی خدا را بچشیم-1
» نگاهی به پروژه عادی سازی روابط نامشروع در سری بازی‌های Fallout
» ناشنیده‌هایی از «امام»دربارۀ «زنان»(1)
» «اقتصاد مقاومتی در اقدام و عمل» از نگاه معاون اسبق بانک مرکزی
» تأثیر تصوف بر ایلخانان مغول
» نفوذ آمریکا چه بر سر کره جنوبی آورد؟
» ازدواج؛ ناموس طبیعت، دستور شریعت
» موضوع نفوذ
» ادامه سخرانی پناهیان(لااقل باید اهل مسابقه را دوست داشته باشیم)
» ذهنیت مسابقه
» تصمیم گیری ایرانیان برای مردم جهان
» با فضای مجازی چه کنیم؟
» چوئن‌لای تا سیاست درهای باز
» هضم هویت انسانی در دل فضای مجازی
 رازدل
درباره ما
خدایا کمکم کن که نباشم به ظاهر با ایمانی که در نزد تو به به بی ایمانی معروف است
مهربانی مبنای زندگی ام واخلاص وبندگی تنها ارزویم
تمام دنیا رو بدن خدا نباش نمی خوام هستی ودنیا رو بدن خدا نباش نمی خوام
تمام علایم اخرالزمان رخ بدهد وما مردم اماده نباشیم ظهور نخواهد رسید
اینجا تهران است ستاره ها غروب کرده دعا کنید
نویسندگان
پیوندهای روزانه
آماروبلاگ
» کل بازدید :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» تعداد نویسندگان :
» تعداد کل پست ها :
» آخرین بازدید :
» آخرین بروز رسانی :
دیگر امکانات
آرشیو مطالب
موضوعات مطالب
نقش هالیوود در ساختن چهره ای مثبت از رژیم صهیونیستی
+ نویسنده سید محمود در 02:27 ق.ظ | نظرات()

 

نقش هالیوود در ساختن چهره ای مثبت از رژیم صهیونیستی shia muslim                   
بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم اشغالگر قدس در دیدار اخیر خود با شماری از ستاره‌های هالیود، خطاب به آنها گفت که فیلم هایی را درباره «اسرائیل» بسازید ؛ خواسته ای که پنجاه سال پیش از تقاضای نتانیاهو محقق گردیده بود به ویژه هنگامی که صهیونیست‌ها در مورد اهمیت بهبود وجهه رژیم غاصب شان از طریق شرکت تولیدات سینمایی هالیود به یقین رسیدند.

 

صهیونیست ها بلافاصله بعد از اعلام موجودیت رژیم جعلی شان، در جهت صرف هزینه و استفاده از مهارت های هنری برای خدمت به منافع خویش تلاش کردند و از قدرت نرم و تاثیرگذار سینما در این عرصه سود بردند تا جایی که برخی شخصیت های هالیوودی نه تنها با بازی خود به بهبود وجهه صهیونیست ها و مخدوش ساختن چهره عرب ها و فلسطینیان مبادرت می ورزیدند ؛ بلکه به جمع آوری کمک های مالی و نیز انجام سفرهایی دوره ای جهت خدمت به اهداف اشغالگران اقدام می کردند.

چگونه صهیونیسم، هالیوود را برای تحقق منافع خویش به خدمت گرفته است؟

 لابی صهیونیستی میزان اهمیت صنعت فیلم سازی و سینما در انجام تبلیغات لازم برای کسب حمایت از رژیم اشغالگر قدس و همچین تاثیر و تغییر در مواضع افکار عمومی به نفع این رژیم را به خوبی درک می کردند و به همین خاطر، بعد از تشکیل رژیم جعلی و اشغالگر خویش، خیلی زود کار خود را در این زمینه آغاز کردند. با فرا رسیدن دهه شصت و جنگ سال 1967، کمپین های حمایت از رژیم صهیونیستی از سوی بسیاری از ستاره های هالیوود راه اندازی شد. این موضوع، همزمان با افزایش سیطره و نفوذ لابی صهیونیستی بر زمام امور در ایالات متحده و به طور مشخص در شرکت فیلم سازی هالیوود روی می داد.

بسیاری از ستاره های هالیوود و قهرمانان فیلم های تولیدی این شرکت، از رژیم صهیونیستی حمایت می کردند و تعداد فیلم های داستانی و مستندی که در دهه شصت و برای خدمت به اهداف رژیم صهیونیستی تولید شد، یک رکورد را از خود به جای گذاشت. بعد از آن، سینمای رژیم صهیونیستی نیز به تنهایی شروع به کار کرد ؛ البته این به معنای جدایی سینمای این رژیم از هالیوود نبود بلکه رابطه این دو با مرور زمان هر چه قوی تر شد تا جایی که به مرحله شراکت رسید یعنی اینکه سرمایه یهودی بر هالیوود سیطره یافت و این شرکت فیلم های مطلوب و دلخواه رژیم صهیونیستی را تولید می کرد.

بعد از جنگ 1967 که تعداد زیادی از فلسطینیان آواره شدند، هالیوود در تنگنا قرار گرفت و باعث شد تا محبوبیت این شرکت در میان شهروندان غربی که شاهد


ادامه مطلب

نفوذ آمریکا چه بر سر کره جنوبی آورد؟
+ نویسنده سید محمود در 02:23 ق.ظ | نظرات()
نفوذ آمریکا چه بر سر کره جنوبی آورد؟ shia muslim                   
امروز شهروندان کره‌ای چنان خود را موظف به آموختن علوم غربی می‌دانند که طبق آمارهای منتشر شده، حدود ۱۲ درصد از هزینه هر خانوار کره‌ای صرف آموزش در دانشگاه‌ها و آموزشگاه‌های خارجی شده و بخش اعظمی از این هزینه برای آموختن زبان انگلیسی مصرف می‌شود...

 

جنگ جهانی دوم بسیاری از معادلات بین المللی را تحت شعاع خود قرار داد. به واسطه جنگ افروزی های هیتلر و موسولینی، آلمان توانست فرانسه، هلند و بلژیک را تصرف کند و ایتالیا به سمت اتیوپی و الجزایر لشگر کشی کرد. در فاصله جنگ های جهانی اول و دوم (۱۹۱۸- ۱۹۳۹) امریکایی که در بدترین شرایط و بحران اقتصادی قرار داشت به واسطه فعالیت در حوزه صنایع نظامی، توانست با فروش تجهیزات نظامی خود به سایر کشورها در بحبوبه جنگ جهانی دوم درآمدهای زیادی کسب کرده و اقتصاد بحران زده خود را تا حدودی ترمیم کند. پایان جنگ جهانی دوم آغازی برای نفوذ غرب و به خصوص امریکا در بسیاری از کشورها به ویژه کره جنوبی بود. در سال ۱۹۶۷ و درست ۵ سال بعد از تصویب قانون کاپیتولاسیون در مجلس سنای ایران ، پیمانی مشابه این قانون به نام " پیمان سوفا" بین کره و امریکا منعقد شد که طی این پیمان قرار شد تا کره جنوبی در قبال دریافت کمک های مالی و رها شدن از مشکلات اقتصادی خاک کشورش را بی کم و کاست در اختیار نظامیان امریکایی قرار دهد.

اگر چه دریافت کمک های مالی از سوی امریکا و حضور نیروهای امریکایی در کره به بهانه حمایت از این کشور در مقابل تهدیدات نظامی کره شمالی توانست تا حدودی زمان رسیدن این کشور به توسعه را هموارتر کند، اما از سوی دیگر این حضور زمینه های تصرف و تسلط اجتماعی، اقتصادی و سیاسی کره توسط امریکا را فراهم کرد.

رشد اقتصاد کره با آغاز دهه ۷۰ میلادی که با تقویت زیر ساخت های اقتصادی این کشور همراه بود آغاز شد. کره ای ها توانستند در طول یک دهه با اصلاح زیر ساخت ها و افزایش توان رقابتی خود، تولیدات خود را وارد بازارهای جهانی کنند.

  


ادامه مطلب

حجاب
+ نویسنده سید محمود در 02:18 ق.ظ | نظرات()متن کامل بیانات تاریخی امام خمینی(ره) علیه کاپیتولاسیون در 4 آبان 1343
+ نویسنده سید محمود در 01:59 ق.ظ | نظرات()
                       لایحه(کاپیتولاسیون) در سال 1343 که دربرگیرنده اعطای مصونیت سیاسی به اتباع آمریکایی در ایران بود ، امام خمینی در تاریخ چهارم آبان ماه 1343 سخنرانی شدید اللحنی را علیه تصویب کاپیتولاسیون ایراد کردند که منجر به دستگیری و تبعید ایشان به ترکیه و ،نجف و نهایتاً فرانسه شد و زمینه وقایع بعدی، وقوع انقلاب و پیروزی آن در بهمن 1357 را فراهم آورد:

بسم الله الرحمن الرحیم

انالله و اناالیه راجعون. من تاثرات قلبی خودم را نمی توانم اظهار كنم، قلب من در فشار است؛ این چند روزی كه مسائل اخیر ایران را شنیده ام خوابم كم شده (گریه حضار) ناراحت هستم، قلبم در فشار است. با تاثرات قلبی روز شماری می كنم كه چه وقت مرگ پیش بیاید. (گریه شدید حضار)
ایران دیگر عید (گریه حضار) ندارد، عید ایران را عزا كرده اند، (گریه حضار) عزا كردند و چراغانی كردند، عزا كردند و دستجمعی رقصیدند. ما را فروختند، استقلال ما را فروختند و باز هم چراغانی كردند، پایكوبی كردند. اگر من به جای اینها بودم این چراغانی ها را منع می كردم، می گفتم بیرق سیاه بالای سر بازارها بزنند، بالای سرخانه ها بزنند، چادر سیاه بالا ببرند.

عزت ما پایكوب شد، عظمت ایران از بین رفت، عظمت ارتش ایران را پایكوب كردند.
قانونی در مجلس بردند؛ در آن قانون اولا" ما را ملحق كردند به پیمان وین و ثانیا الحاق كردند به پیمان وین! كه تمام مستشاران نظامی آمریكا با خانواده هایشان، با كارمندهای فنی شان، با كارمندان اداری شان، با خدمه شان، با هر كس كه بستگی به آنها دارد، اینها از هر جنایتی كه در ایران بكنند مصون هستند. اگر یك خادم امریكایی، اگر یك آشپز امریكایی مرجع تقلید شما را در وسط بازار ترور كند، زیر پا منكوب كند، پلیس ایران حق ندارد جلوی او را بگیرد! دادگاه های ایران حق ندارند محاكمه كنند! باز پرسی كنند! باید برود امریكا! آنجا در امریكا ارباب ها تكلیف را معین كنند! دولت سابق این تصویب را كرده بود و به كسی نگفت. دولت حاضر این تصویب نامه را در چند روز پیش از این برد به مجلس و در چند وقت پیش از این به سنا بردند و با یك قیام و قعود مطلب را تمام كردند و باز نفسشان در نیامد.

در این چند روز این تصویب نامه را بردند به مجلس شورا و در آنجا صحبت هائی كردند. مخالفت هائی شد، بعضی از وكلا هم مخالفت هائی كردند، صحبت هائی كردند لكن مطلب را گذراندند، با كمال وقاحت گذراندند، دولت با كمال وقاحت از این امر ننگین طرفداری كرد.


ادامه مطلب

سخنرانی استاد رائفی پور روایت عهد 47 زمزمه های نفوذ
+ نویسنده سید محمود در 01:54 ق.ظ | نظرات()
بسم الله الرحمن الرحیم

    چهل و هفتمین همایش روایت عهد با عنوان "زمزمه‌های نفوذ" با شرکت جمع کثیری از مهدی یاوران در مسجد بقیه الله اعظم برگزار گردید.

    استاد رائفی پور در ابتدای جلسه با ذکر این نکته که در قرآن و از طرف معصومین علیهما السلام نیز بارها درباره خطر نفوذ دشمنان به جامعه مسلمین هشدار داده شده است تنها راه مقابله با نفوذ را توسل به قرآن و عترت دانستند و اخطار دادند در دنیای ما جنگ جدیدی آغاز شده است و بالا بردن سواد رسانه ای مردم راهکاری برای پیروزی است که باید در دستور کار مسئولین نظام قرار گیرد.

    ایشان همچنین خطاب به افرادی که توهم خوش بینی دارند بخشی از سخنان مقامات امریکایی را پیرامون ایران، خطراتش برای غرب و راهکارهای پیشنهادیشان برای مقابله با ایران را قرائت کردند.

    استاد رائفی پور بعد از تبیین این موضوع که دشمن تنها راه نفوذش در ایران را جنگ نرم می‌داند سخنانشان پیرامون نقش برجام در نفوذ با دو احتمال اجرایی شدن یا نشدن و توضیح  مفصل محاسن و معایب هر احتمال را آغاز کردند.

      محاسن برجام اگر به فرجام نرسد:

    - بازگشت تحریم‌ها به سادگی نخواهد بود.

    -  قدرتمند‌تر شدن در دوران تنفس

    - اثبات عهد شکنی امریکا به دنیا

    - اثبات ساده لوحی برخی در داخل کشور

    -اثباب اینکه اتکا به خود تنها راه پیشرفت است.

      خطرات به نتیجه نرسیدن برجام:

    - حمله به ایران توجیه پذیر خواهد شد.

    - پروپاگاندای افکار عمومی جهان علیه ایران

    - حس ضد ایرانی اعراب افزایش می‌یابد.

    
ادامه مطلب

آقاپسر مذهبی...!
+ نویسنده سید محمود در 01:38 ق.ظ | نظرات()
اول راه بودیم...
گفتن فضای مجازی، شده ابزار تبلیغاتی دشمن...!
بچه مذهبی ها عقب نمونید...!
"آنقدر صفحه بسازید و مطلب نشر دهید و دینتان را به عالم نشان دهید که آنها عقب بکشند..."
اما چه شد...!
کم کم صفحه های عقیدتی خصوصی شد...
کم کم عکس های شخصی...
کم کم "اشتراک زندگی خصوصی" با همه...
کم کم "خواهر"
"برادر"
"خواهر عزیزم"
"برادر گلم"...

کم کم بچه مذهبی ها "کم حیا" شدند...
کم کم شوخی با نامحرم ...
کم کم چت...
مگه جایی که فقط تو باشی و نامحرم، 
نفر سوم شیطون نیست...!؟

فتأمل
کم کم دشمن ها به اهدافشون رسیدن،
کم کم...
علیکم بانفسکم...

آقاپسر مذهبی...!
حداقل روی اهداف نفسانی خودت،
پوشش دین و
 جذب حداکثری نذار...!


استاد شهید مطهری:
+ نویسنده سید محمود در 01:35 ق.ظ | نظرات()

استاد شهید مطهری:


حجاب مانند اولین خاكریز جبهه است كه دشمن برای تصرف سرزمینی حتماً ‌باید اول آن را بگیرد.هرگاه ....
+ نویسنده سید محمود در 01:31 ق.ظ | نظرات()

 

واقعه ی کربلا اتفاق می افتد ...

هرگاه ؛

دلت با دینت نباشد ،

قدمت با قلمت نباشد ،

و عملت به قولت نباشد ...

آری بدون شک اتفاق می افتد ؛

هرگاه ... هرگاه ... هرگاه ...
خوب ببین
+ نویسنده سید محمود در 01:28 ق.ظ | نظرات()

زندگی بافتن یک قالیست

نه همان نقش و نگاری که خودت می خواهی

نقشه را اوست که تعیین کرده 

تو در این بین فقط می بافی

نقشه را خوب ببین

 

نکند آخر کار قالی زندگیت را نخرند!

ایکاش من هم مثل او به خدایم ایمان داشتم...
+ نویسنده سید محمود در 01:18 ق.ظ | نظرات()

آیت الله بهجت نوشت:

هیچ کودکی نگران وعده بعدیِ غذایش نیست،زیرابه مهربانیِ مادرش ایمان دارد...

ایکاش من هم مثل او به خدایم ایمان داشتم..
قدر لحظه های باهم بودن رو خوب بدونیم
+ نویسنده سید محمود در 01:15 ق.ظ | نظرات()
سکوت گورستان رامیشنوى؟

دنیا ارزش دل شکستن را ندارد ...

میرسد روزی که هرگز در دسترس نخواهیم بود ...

خاک آنتن نمیدهد که نمیدهد...!

ﺑﯽ ﺧﯿﺎﻝ ﻧﺪﺍﺷﺘﻪ ﻫﺎﯾﺖ ...

ﺑﯽ ﺧﯿﺎﻝ غصه ﻫﺎﯾﺖ...

ﺑﯽ ﺧﯿﺎﻝ ﻫﺮ ﭼﻪ ﮐﻪ ﺧﯿﺎﻟﺖ ﺭﺍ ﻧﺎﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﮑﻨﺪ...

ﺑﻪ ﻣﻦ ﺑﮕﻮ ﺑﺒﯿﻨﻢ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﻧﻔﺲ ﮐﺸﯿﺪﻩ ﺍﯼ؟

ﭘﺲ ﺧﻮﺵ ﺑﻪ ﺣﺎﻟﺖ

ﻋﻤﯿﻖ ﻧﻔﺲ ﺑﮑﺶ ﻋﻤﯿﻖ

ﻋﺸﻖ ﺭﺍ

ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺭﺍ

بودن را

ﺑﭽﺶ

ﺑﺒﯿﻦ

ﻟﻤﺲ ﮐﻦ

ﻭﺑﺎﺗﮏ ﺗﮏ ﺳﻠﻮﻟﻬﺎﯾﺖ لبخند بزن...

♡↯

قدر لحظه های باهم بودن رو خوب بدونیم

شاید فردایی نباشد...

♡↯
رسول الله(ص) به حضرت علی (ع) فرمودند:
+ نویسنده سید محمود در 01:07 ق.ظ | نظرات()

رسول الله(ص) به حضرت علی (ع) فرمودند شش هزار جمله را برایت در شش جمله خلاصه می کنم و آن اینست:


 1. وقتی مردم به مستحبات مشغولند تو واجباتترا تکمیل کن 

2. هرگاه مردم به دنیا مشغولند تو به عملآخرت بپرداز

 3. هنگامیکه مردم مشغول عیبگویی هستند تو دنبال عیب خودت باش

 4. هنگامیکه دیدی مردم به زینت دنیا مشغولند تو مشغول به زینت آخرت باش

 5. وقتی مردم به زیادی اعمال مشغولند تو بهخوبی و کیفیت اعمال بپرداز

 6. هرگاه دیدی مردم به مخلوق متوسل شدند تو به خداوند متوسل شو 

 
جمله ای از دکتر حسابی
+ نویسنده سید محمود در 01:03 ق.ظ | نظرات()

حاصلضرب "توان" در "ادعا" مقداری ثابت است،

  هر چه "توان" انسان کمتر باشد "ادعا"ی او بیشتر است

     و هر چه "توان" انسان بیشتر شود "ادعا"یش کمتر می گردد.
آرزویم این بود دور اما چه قشنگ
+ نویسنده سید محمود در 01:00 ق.ظ | نظرات()

من نه عاشق بودم
و نه محتاج نگاهی که بلغزد بر من

من خودم بودم و یک حس غریب
که به صد عشق و هوس می ارزید

من خودم بودم؛ دستی که صداقت میکاشت
گر چه در حسرت گندم پوسید

من خودم بودم، هر پنجره ای
که به سرسبزترین نقطه بودن وا بود
و خدا میداند بی کسی از ته دلبستگی ام پیدا بود

من نه عاشق بودم
و نه دلداده به گیسوی بلند
و نه آلوده به افکار پلید

من به دنبال نگاهی بودم
که مرا از پس دیوانگی ام میفهمید

آرزویم این بود
دور اما چه قشنگ
که روم تا در دروازه نور
تا شوم چیره به شفافی صبح

به خودم می گفتم:
تا دم پنجره ها راهی نیست


من نمی دانستم
که چه جرمی دارد
دستهایی که تهی ست
و چرا بوی تعفن دارد
گل پیری که به گلخانه نرست

روزگاریست غریب...

تازگی میگویند
که چه عیبی دارد
که سگی چاق رود لای برنج؟!

من چه خوشبین بودم...

همه اش رویا بود...

و خدا می داند
سادگی از ته دلبستگی ام پیدا بود...
سه وصیت اسکندر مقدونی
+ نویسنده سید محمود در 12:24 ق.ظ | نظرات()

تابوتم را طبیب ها بر دوش کشند تا مردم بدانند هیچ طبیبی مانع مرگ نمی شود
طلاهارا در مسیر زیر پایم بریزید تا همه بدانند طلا و ثروت به کارم نیامد
دستانم بیرون از تابوت باشد تا همه بدانند اسکندر دست خالی از دنیا رفت.
تمامی حقوق مادی و معنوی این وبگاه محفوظ و متعلق به مدیر آن می باشد و کپی برداری از مطالب تنها با ذکر منبع مجاز است...
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic